Pracownia Fryzur Laki Loki to miejsce, w którym fryzjerstwo traktuje się jak formę sztuki, a Klientów wita się jak dobrych znajomych.

O NAS

Na Powiślu, w suterenie przedwojennej kamienicy, Jola stworzyła wnętrze zapadające w pamięć i bardzo wyraziste. Jednocześnie – dzięki osobom, które tam pracują – miejsce ciepłe i ujmujące, przyjazne także matkom z dziećmi / dzieciom. Pyszna kawa, chilloutowa muzyka i wystawy młodych artystów to stałe elementy charakteru Laki Loki. Pracownia wpisała się na stałe w krajobraz tej szybko zmieniającej się dzielnicy Warszawy. Od początku bierze aktywny udział w festiwalu Powiślenia.
Niewątpliwie Laki Loki to miejsce przepełnione dobrą energią.
Pracujący tu fryzjerzy mają w sobie pasję twórcy i doskonałe umiejętności. Takie połączenie sprawia, że kto raz skorzystał z usług tej pracowni fryzjerskiej, pozostaje jej wiernym fanem. Komfortowa i kameralna atmosfera przyciągają tych, którym nie odpowiada bezosobowy charakter fryzjerskich sieciówek, ale którzy cenią sobie profesjonalną obsługę. Kosmetyki i narzędzia używane w tej pracowni fryzjerskiej są jej istotnym elementem. Tu nie ma przypadkowych wyborów. Laki Loki to flagowy partner marki Joico i Kevin Murphy – od lat niepodważalnego lidera wśród dostawców profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

TEAM

Jola Rzepka-Nóżka

Jola Rzepka-Nóżka osoba, która łączy w sobie artystyczną duszę i profesjonalne podejście do wyzwań zawodowych. Jej Klienci wiedzą, że mogą liczyć na usługi na najwyższym poziomie. Pytana o to, co jest dla niej zawodowo najważniejsze mówi: „Moją pierwszą inspiracją było połączenie sztuki i funkcjonalności. Dlatego tak ważne jest dla mnie to, żeby fryzury, które tworzę, były dopasowane dla konkretnego Klienta, odpowiadały jego temperamentowi i stylowi życia”. Pierwszy autorski salon Jola prowadziła w legendarnym Balsamie, mieszczącym się w Carskich Fortach na warszawskim Mokotowie. Charakterystyczny klimat tamtego miejsca, z jego nieskrępowaną atmosferą i partnerskim, ale jednocześnie w pełni fachowym podejściem do Klientów, stał się znakiem rozpoznawczym Joli. Takie podejście przekazywała także swoim uczniom podczas zajęć, które prowadziła w Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych Agaty i Roberta Manowskich. Według Joli receptą na sukces jest odnalezienie równowagi pomiędzy modą a indywidualnym stylem Klienta, pomiędzy doskonaleniem warsztatu a kreatywnością artysty – stylisty.

Oprócz Joli, niepowtarzalny klimat miejsca tworzą takze: Kaja Zelwak, Agata Smędzik oraz Milena Pułka- Ziarek .

Kaja

Kaja Niezastąpiona — prawa ręka i asystentka Joli, menadżerka i dobry duch Laki Loków. Sprawia, że Pracownia działa na co dzień, pomagając pracującym tam artystycznym duszom w codziennym prowadzeniu firmy. Kaja jest osobą zorientowaną na innych, skupioną na ich potrzebach i emocjach. Sprawia, że klienci czują się tu jak przyjaciele, a pracownicy mają poczucie, że ktoś o nich dba. Pojawiła się w firmie nieco przypadkiem, kiedy była najbardziej potrzebna, a okazało się, że trudno wyobrazić sobie Laki Loki bez niej.

Agata Smedzik

Została psychologiem, zeby sluchac ludzi, ale szybko okazalo sie, ze jej niespokojna dusza potrzebuje takze artystycznej formy wyrazu. Przez pewnien czas funkcje te pelnila muzyka, a w szczególnosci gra na saksofonie, ale to wciaz nie bylo to. Obecnie Agata jest czeladnikiem fryzjerskim i uczy sie laczyc w jednym zawodzie kreatywnosc i potrzebe poznawania zakamarków ludzkiej duszy. Jej znakiem rozpoznawczym sa doskonaly gust, spokój i cierpliwosc oraz ogromna chec nauki. Mimo tego, ze Agata stawia w zawodzie pierwsze kroki jest juz doceniana przez klientów, a tworzone przez nia fryzury sprawiaja, ze klienci czuja sie pieknie.

Milena Pulka- Ziarek

Mówi o osobie, ze jest osoba szczesliwa i spelniona, bo udalo jej sie prawdziwa pasje przekuc w zawód. Milena jest kosmetyczka i stylistka rzes, ale od lat jej najwieksza pasja jest pielegnacja i stylizacja paznokci, dlatego maniciur w jej wykonaniu jest tak doskonaly. Milena stale poszukuje nowych wyzwan i obszarów o rozwoju, a jej serdeczne i zyczliwe podejscie do klientów sprawilo, ze jej grono stalych klientów rosnie z dnia na dzien. Jezeli od lat szukacie kogos, kto zadba o wasze dlonie i paznokcie tak, jak na to zaslugiuja, to dobrze trafiliscie.

Anna Czarnota-Dyrektor Artystyczny

Anna Czarnota-Dyrektor Artystyczny

PRZYJACIELE

KONTAKT

10 + 11 =