TEAM

Jola Rzepka-Nóżka

Jola Rzepka-Nóżka osoba, która łączy w sobie artystyczną duszę i profesjonalne podejście do wyzwań zawodowych. Jej Klienci wiedzą, że mogą liczyć na usługi na najwyższym poziomie. Pytana o to, co jest dla niej zawodowo najważniejsze mówi: „Moją pierwszą inspiracją było połączenie sztuki i funkcjonalności. Dlatego tak ważne jest dla mnie to, żeby fryzury, które tworzę, były dopasowane dla konkretnego Klienta, odpowiadały jego temperamentowi i stylowi życia”. Pierwszy autorski salon Jola prowadziła w legendarnym Balsamie, mieszczącym się w Carskich Fortach na warszawskim Mokotowie. Charakterystyczny klimat tamtego miejsca, z jego nieskrępowaną atmosferą i partnerskim, ale jednocześnie w pełni fachowym podejściem do Klientów, stał się znakiem rozpoznawczym Joli. Takie podejście przekazywała także swoim uczniom podczas zajęć, które prowadziła w Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych Agaty i Roberta Manowskich. Według Joli receptą na sukces jest odnalezienie równowagi pomiędzy modą a indywidualnym stylem Klienta, pomiędzy doskonaleniem warsztatu a kreatywnością artysty – stylisty.

Oprócz Joli, niepowtarzalny klimat miejsca tworzą takze: Kaja Zelwak, Agata Smędzik oraz Milena Pułka- Ziarek .

Kaja

Kaja Niezastąpiona — prawa ręka i asystentka Joli, menadżerka i dobry duch Laki Loków. Sprawia, że Pracownia działa na co dzień, pomagając pracującym tam artystycznym duszom w codziennym prowadzeniu firmy. Kaja jest osobą zorientowaną na innych, skupioną na ich potrzebach i emocjach. Sprawia, że klienci czują się tu jak przyjaciele, a pracownicy mają poczucie, że ktoś o nich dba. Pojawiła się w firmie nieco przypadkiem, kiedy była najbardziej potrzebna, a okazało się, że trudno wyobrazić sobie Laki Loki bez niej.

Agata Smedzik

Została psychologiem, zeby sluchac ludzi, ale szybko okazalo sie, ze jej niespokojna dusza potrzebuje takze artystycznej formy wyrazu. Przez pewnien czas funkcje te pelnila muzyka, a w szczególnosci gra na saksofonie, ale to wciaz nie bylo to. Obecnie Agata jest czeladnikiem fryzjerskim i uczy sie laczyc w jednym zawodzie kreatywnosc i potrzebe poznawania zakamarków ludzkiej duszy. Jej znakiem rozpoznawczym sa doskonaly gust, spokój i cierpliwosc oraz ogromna chec nauki. Mimo tego, ze Agata stawia w zawodzie pierwsze kroki jest juz doceniana przez klientów, a tworzone przez nia fryzury sprawiaja, ze klienci czuja sie pieknie.

Milena Pulka- Ziarek

Mówi o osobie, ze jest osoba szczesliwa i spelniona, bo udalo jej sie prawdziwa pasje przekuc w zawód. Milena jest kosmetyczka i stylistka rzes, ale od lat jej najwieksza pasja jest pielegnacja i stylizacja paznokci, dlatego maniciur w jej wykonaniu jest tak doskonaly. Milena stale poszukuje nowych wyzwan i obszarów o rozwoju, a jej serdeczne i zyczliwe podejscie do klientów sprawilo, ze jej grono stalych klientów rosnie z dnia na dzien. Jezeli od lat szukacie kogos, kto zadba o wasze dlonie i paznokcie tak, jak na to zaslugiuja, to dobrze trafiliscie.

Anna Czarnota-Dyrektor Artystyczny

Anna Czarnota-Dyrektor Artystyczny